مراکز اصلی فروش گردو عمده ای با قیمت مناسب

گردو، نوعی میوه بسیار مقوی است که معمولاً مغز آن به عنوان یکی از مهم ترین خشکبار بازار عرضه می شود. این خوراکی، بی نهایت پرخاصیت بوده و به اشکال مختلف مورد مصرف قرار می گیرد. به عنوان نمونه می توان به تهیه انواع غذا با استفاده از مغز گردو اشاره کرد. مراکز اصلی فروش گردو عمده ای، این محصول را به میزان بالا و با قیمت مناسب ارائه می دهند.مراکز اصلی فروش گردو عمده ای با قیمت مناسب

فروش عمده گردو تویسرکان ارزان قیمت در بازار تهران

فروش عمده گردو تویسرکان ارزان قیمت در بازار تهرانفروش عمده گردو تویسرکان ارزان قیمت در بازار تهران صورت می گیرد.
گردو از جمله مهم ترین محصولات بازار خشکبار است که به اشکال گوناگونی توسط اقشار مختلف مردم خریداری می شود؛ طبیعتاً همه مردم به دنبال گردو ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت می باشند؛ اما به نظر می رسد که این مسئله برای مشتریان عمده، اهمیت بیشتری داشته باشد؛ در واقع خرید عمده گردو تویسرکان از بخش های پر رونق بازار تجارت خشکبار به شمار می رود.

تویسرکان را می توان در رده بهترین تولید کنندگان گردوی کشور قرار داد. این منطقه، سرشار از درختان گردو با قدمت زیاد می باشد. گفته می شود که تقریباً یکصد و سی پارچه آبادی در این ناحیه وجود دارد که همگی در زمینه باغداری و پرورش گردو فعالیت می کنند.

تویسرکان، دارای آب و هوایی کوهستانی و مطبوع با خاک مناسب می باشد؛ به همین دلیل گردوی آن بسیار مرغوب است. این محصول به خوش خوراکی و چرب بودن، مشهور بوده و کیفیت آن به حدی است که عیار سایر گردوها بر اساس ویژگی های آن سنجیده می شود.

خرید کلی و ویژه ارزانترین گردو پوست کاغذی

خرید کلی و ویژه ارزانترین گردو پوست کاغذیخرید و فروش گردو کلی به میزان بالایی در نقاط مختلف کشور انجام می گیرد.
گردو، نوعی خوراکی مغذی و بسیار پرمصرف است که اکثر اقشار جامعه در حد بضاعت خود آن را خریداری می کنند؛ به همین دلیل کلیه فروشندگان مواد خوراکی به دنبال راهی جهت تهیه آن به صورت کلی و با قیمت مناسب می باشند.

به طور کلی گردو به یکی از صورت های مغز گردو، گردو پوست کاغذی و گردو پوست چوبی خرید و فروش می گردد. هر کدام از اینها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند.
منظور از گردو پوست کاغذی، ارقام خاصی از گردو است که پوست تقریباً نازکی داشته و با فشار اندکی می شکنند؛ برخلاف گردوهای پوست چوبی که شکستن پوسته سخت آنها نیاز به اجسام سختی مثل سنگ، چکش و … دارد.

در حال حاضر شاهد خرید کلی و ویژه ارزان ترین گردو پوست کاغذی و همچنین مغز گردو ارزان می باشیم؛ علت رونق خرید و فروش انواع گردو به صورت کلی و جزئی، این است که خواص بی نظیر این ماده خوراکی بر کسی پوشیده نیست.

بازار پخش مستقیم گردو بسته بندی شده ایرانی

بازار پخش مستقیم گردو بسته بندی شده ایرانیبازار پخش گردو بسته بندی شده ایرانی از رونق فراوانی برخوردار می باشد؛ شایان ذکر است که گردوهای ایرانی از لحاظ طعم و کیفیت در رده بالایی قرار دارند.
همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم؛ علت اصلی رونق فوق العاده بازار عرضه گردو، فواید سرشار این محصول خوراکی می باشد. 
در ادامه مهم ترین خواص مصرف مغز گردو را بیان می کنیم:

 • تقویت قلب و حفظ سلامت آن
 • کاهش کلسترول خون
 • کنترل وزن
 • درمان سنگ کیسه صفرا
 • حفظ سلامت استخوان ها
 • افزایش قدرت ذهن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

عده قابل توجهی از مردم خرید گردو بسته بندی شده ایرانی را به نمونه های فله ای ترجیح می دهند؛ زیرا به بهداشت و سلامت آن اطمینان بیشتری دارند؛ چرا که گردوی فله ای و بسته بندی نشده همواره در معرض هوا قرار داشته و معمولاً با دست افراد زیادی تماس پیدا می کند؛ به همین دلیل است که بخش قابل توجهی از بازار فروش گردو به پخش مستقیم این محصول به صورت بسته بندی شده، اختصاص دارد.

بزرگترین عمده فروشان گردو پوست چوبی صادراتی

بزرگترین عمده فروشان گردو پوست چوبی صادراتیبزرگترین عمده فروشان گردو پوست چوبی صادراتی چه کسانی هستند؟
با توجه به این که ایران، یکی از بزرگترین تولید کنندگان گردو در جهان است؛ نام بردن از بزرگترین فروشندگان این حوزه نیز تا حدودی مشکل به نظر می رسد؛ اما در حالت کلی می توان گفت که بزرگترین عمده فروشان گردو صادراتی، بیش از هر چیز به ارائه محصول تازه و باکیفیت اهمیت می دهند.
بی تردید گردوهایی که با پسوند صادراتی به فروش می رسند؛ از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و بسیار خوش خوراک می باشند.

میوه تازه گردو، پس از جدا شدن از درخت، پوستی سبز رنگ دارد که به راحتی از آن جدا می شود؛ اما در قسمت زیرین آن پوست محکمی وجود دارد که نسبتاً سخت بوده و جدا سازی آن نیاز به شکستن گردو با وسیله ای مثل سنگ دارد؛ این گردوها با پسوند پوست چوبی عرضه شده و به نوبه خود ارقام مختلفی دارند.
مهم ترین مزیت گردو پست چوبی صادراتی نسبت به مغز گرودی جدا شده از پوست، حفظ تازگی و کیفیت گردو می باشد.

صادرات عمده گردو در انواع و درجه بندی مختلف

صادرات عمده گردو در انواع و درجه بندی مختلفصادرات گردو در انواع و درجه بندی های مختلف، صورت می گیرد.
انواع گردو را می توان از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داده و آنها را طبقه بندی نمود.
در ادامه به برخی از زمینه های تفاوت ارقام متنوع گردو اشاره می کنیم:

 • نوع و گونه گیاهی درخت میوه گردو
 • محل کشت و پرورش گردو
 • میزان درشتی یا وزن تقریبی میوه گردو
 • کیل یا عیار وزنی گردو
 • نوع گردو از لحاظ پوست دار بودن (پوست سبز، پوست چوبی، پوست کاغذی، مغز گردو و …)
 • رنگ و طعم مغز گردو
 • کیفیت و میزان چربی گردو

به عنوان توضیح بیشتر، باید اضافه کرد که منظور از کیل یا عیار وزنی گردو، این است که از یک کیلو گردوی پوست دار به طور متوسط چقدر مغز گردو به دست می آید؛ به عنوان مثال وقتی گفته می شود؛ کیل یک نوع گردو 400 الی 450 گرم است؛ یعنی از شکستن یک کیلوی آن، حدود 400 تا 450 گرم مغز گردو به دست می آید.

در میان همه موارد ذکر شده در بالا، نوع و درجه کیفی گردو، بیشترین تاثیر را بر میزان صادرات عمده آن دارد. معمولاً خشکبار صادراتی از بهترین نمونه های حوزه خود انتخاب می شوند.

لیست قیمت گردو کاغذی درجه یک در بازار همدان

لیست قیمت گردو کاغذی درجه یک در بازار همداندر لیست قیمت گردو کاغذی، نوسان عددی قابل توجهی را مشاهده می کنیم؛ زیرا همانند هر محصول کشاورزی و ماده خشکباری دیگری، عوامل زیادی می توانند؛ بر قیمت نهایی آن تاثیر بگذارند.
مثلاً قیمت گردو باپوست کاغذی با قیمت مغز گردو، متفاوت است یا به عنوان مثال نرخ گردو کاغذی درجه یک تویسرکان در بازار همدان با قیمت این محصول در تهران فرق دارد؛ زیرا شهرستان تویسرکان که به عنوان بهشت گردوی ایران شناخته شده، در قسمت جنوبی شهر همدان واقع شده است.
ناگفته نماند؛ به طور کلی استان همدان به علت داشتن آب و هوای کوهستانی مناسب، برای پرورش گردو، مناسب بوده و باغ های گردوی زیادی دارد؛ اما منطقه تویسرکان در این زمینه بسیار معروف است.

بی تردید گردوهای درجه یک، علاوه بر پر مغز بودن و داشتن چربی مناسب، بسیار خوش طعم و خوش خوراک می باشند.
در یک بیان کلی و خلاصه وار می توان گفت که عوامل زیر می توانند؛ بر قیمت گردو کاغذی درجه یک در بازار همدان تاثیر بگذارند:

 • میزان تازگی گردو
 • اندازه گردو کاغذی با پوست و اندازه مغز گردو
 • رنگ گردو
 • میزان چرب بودن و نژاد گردو
 • بسته بندی یا فله ای بودن
 • نحوه بسته بندی و عرضه گردو

تولید کننده بهترین گردو فله ای تویسرکان

تولید کننده بهترین گردو فله ای تویسرکانبا توجه به وفور درختان گردو در ناحیه تویسرکان، تعداد تولید کننده های این حوزه، بسیار زیاد می باشد؛ بنابراین نام بردن از بهترین آنها، مشکل به نظر می رسد؛ اما می توان یک سری ویژگی های کلی برای بهترین گردو فله ای این منطقه ذکر نمود.
خوبی گردوهایی که به صورت فله ای عرضه می شوند؛ این است که می توان ظاهر آنها را بررسی کرده و تا حدودی کیفیتشان را سنجید. علی الخصوص اگر به صورت مغز گردو باشند.
بهترین گردوهای تویسرکان، دارای چربی مناسب و طعم لذیذ هستند؛ همچنین پر مغز بودن، یکی از مهم ترین ویژگی های گردوی خوب است.

معمولاً در یک مرکز تولید گردو، انواع گردوهای پوست چوبی، پوست کاغذی و مغز گردو آماده می شوند. بخش قابل توجهی از ارقام مختلف گردوی تویسرکان به صورت فله ای به فروش می رسد.

سفارش اینترنتی مرغوب ترین گردو خارجی اسرائیلی

سفارش اینترنتی مرغوب ترین گردو خارجی اسرائیلیسفارش اینترنتی گردو خارجی اسرائیلی، توسط عده قابل توجهی از مشتریان این ماده خوراکی صورت می گیرد.
شایان ذکر است که گردوی اسرائیلی، معروف ترین و پرفروش ترین نوع گردو در سراسر جهان به شمار می رود؛ ناگفته نماند؛ که داشتن پسوند اسرائیلی به خاطر اصالت نژادی محصول بوده و به معنای واردات گردو از اسرائیل نیست.

گفته می شود که در حدود چهل سال پیش، اولین نهال خوشه ای گردو اسرائیلی توسط اسرائیلی ها به کرج آمده است.
امروزه این گردو در نقاط مختلف کشور، کشت و تکثیر می شود؛ به نحوی که گاهی اوقات با اصطلاح گردو اسرائیلی ایرانی مواجه می شویم.
شهرت گردو خارجی اسرائیلی، بیشتر به خاطر چربی زیاد و درشتی آن می باشد. مرغوب ترین گردوهای اسرائیلی، بسیار پر مغز و خوش خوراک هستند.

نمایندگی فروش باکیفیت ترین گردو مرغوب صادراتی

نمایندگی فروش باکیفیت ترین گردو مرغوب صادراتینمایندگی فروش باکیفیت ترین گردو مرغوب صادراتی، گونه های مختلف این محصول خشکباری را ارائه می دهد.
همان طور که می دانیم و پیشتر نیز اشاره گردید؛ در حالت کلی گردوهای صادراتی از میان مرغوب ترین، سالم ترین و تازه ترین گردوها، انتخاب می شوند.

حال ممکن است؛ این سوال پیش آید که باکیفیت ترین گردوهای صادراتی، چه مشخصاتی دارند؟
در پاسخ به این سوال، باید گفت که بررسی شاخصه های کیفی گردو، بستگی به نوع و پوست دار یا مغز بودن آن دارد.
به عنوان مثال مهم ترین ویژگی های مغز گرودی باکیفیت به شرح زیر می باشد:

 • مغز گردو خوب، فاقد هر گونه کپک یا آثار خرابی است.
 • بوی کهنگی و ماندگی نمی دهد.
 • کاملاً تمیز و عاری از هر گونه آلودگی یا ناخالصی می باشد.
 • مغز گردوی تازه و مرغوب، چربی قابل توجهی دارد.

مزیت فروش مغز گردو، این است که امکان بررسی کیفیت آن برای خریدار وجود دارد؛ اما از طرفی مغز گردوی پوست دار، حالت تازگی خود را حفظ کرده و طعم بهتری دارد.
مرغوب ترین مغز گردوهای صادراتی در هنگام سفارش مشتری یا ارسال به خارج از مرزهای کشور، مغز شده و در اختیار خریداران قرار می گیرند.

گردو را با قیمت عمده به صورت فله ای بخرید

گردو را با قیمت عمده به صورت فله ای بخریدخریدار گردو، بیش از هر چیز به کیفیت و طعم این خوراکی پر خاصیت توجه می کند؛ اما بی تردید قیمت فروش آن نیز بسیار مهم است.
خوشبختانه در حال حاضر روش هایی وجود دارند که به واسطه آنها می توان انواع گردو فله ای را با قیمت عمده و مناسب خریداری نمود؛ این حالت به ویژه برای مشتریانی که به هر دلیل قصد خرید گردو به میزان بالا را دارند؛ مناسب به نظر می رسد.

خوبی خرید عمده گردو به صورت فله ای، این است که امکان بسته بندی آن به شکل دلخواه وجود دارد؛ البته به علت مناسب تر بودن قیمت فله ای گردو، عده ای از مردم آن را به نمونه های بسته بندی شده ترجیح می دهند.
گردو سرشار از مواد مغذی مورد نیاز بدن می باشد؛ به عنوان نمونه می توان از مواردی مثل امگا 3 و فسفر نام برد که در کمتر خوراکی گیاهی یافت می شوند.

راهنمای خرید بهترین گردو درجه یک اعلا

راهنمای خرید بهترین گردو درجه یک اعلاعبارت گردو درجه یک اعلا، اغلب مردم را به یاد مغزهای سفید رنگ گردو می اندازد؛ در حالی که به طور کلی رنگ گردو، نشان دهنده برتری آن نیست؛ به عبارت دیگر کیفیت چنین محصولی باید بر اساس میزان چربی، مغذی بودن، کیل یا عیار وزنی و خوش خوراک بودن گردو سنجیده شود؛ اما در هر صورت آنچه در میان مردم جا افتاده؛ باعث شده است که گردوهای سفید رنگ با نرخ بالاتر و به عنوان بهترین گردو عرضه شوند.

انواع گردو را بر اساس رنگ مغز آن به سه گروه سفید، قهوه ای و سیاه یا فسنجانی تقسیم می کنند؛ هر کدام از اینها به نوبه خود گونه های نژادی فراوانی را در بر گرفته و ممکن است در دسته گردوهای اعلای درجه یک، قرار گیرند.

مهم ترین راهنمایی در خصوص خرید بهترین گردو درجه یک اعلا، توجه به طعم و میزان تازگی آن می باشد. گردوی اعلا را می توان از روی بو و میزان چربی بالای آن تشخیص داد.

ارسال گردو مرغوب به سراسر کشور به صورت رایگان

ارسال گردو مرغوب به سراسر کشور به صورت رایگانبا پیشرفت تکنولوژی و تغییر چشم گیر سبک زندگی مردم،
روش های خرید و فروش نیز تغییر کرده اند؛ به گونه 
ای که امروزه شاهد ارسال گردو مرغوب به سراسر کشور می
باشیم.
در این شیوه های غیر حضوری، معمولاً گردو با قیمت
اصلی آن و از طریق منابع معتبر ارسال می گردد.


می دانیم که گردو از مفیدترین خوراکی های گیاهی می
باشد که طبیعت در اختیار بشر نهاده است. کمتر 
کسی است که این ماده غذایی و ارزش های آن را نشناسد؛
به همین دلیل اقشار مختلف مردم در حد توان 
مالی خود از آن استقبال می کنند.

ارزش غذایی گردو، فوق العاده زیاد بوده و پرداختن به
همه آنها مبحثی طولانی را می طلبد.
 در ادامه برخی از مهم ترین مواد مغذی موجود در گردو را
نام می بریم:

 • سرشار از آنتی اکسیدان
 • امگا 3
 • حاوی مقدا قابل توجهی پروتئین
 • اسید فولیک
 • سرشار از ویتامین (به خصوص ویتامین های گروه B)
 • حاوی مواد معدنی (فسفر، آهن، منگنز و …)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما